Kancelaria Notarialna

dr Piotr Marquardt

Kontakt Telefoniczny: + 48 32 733 03 06

Biuro notarialne - udogodnienia

Parking
Kancelaria dysponuje dwoma miejscami parkingowymi dla Klientów, położonymi bezpośrednio przed budynkiem Kancelarii, ponadto wzdłuż najbliższych ulic dostępne są liczne miejsca parkingowe (poza strefą płatnego parkowania). W razie wystąpienia kłopotów z ich lokalizacją prosimy o kontakt.(Zobacz mapkę)

Wi-fi
Zapewniamy naszym klientom bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Strony transakcji mogą wykonać płatności wynikające z zawieranych czynności notarialnych (np. zapłata ceny przy zakupie mieszkania) zarówno na własnym sprzęcie komputerowym, jak i na udostępnionym przez pracowników Kancelarii.

Osoby niepełnosprawne
Budynek w którym znajduje się katowicka Kancelaria jest częściowo przystosowany  dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku dostępne jest bezpośrednio z ulicy, wprost z miejsca parkingowego. Budynek wyposażony jest w obszerną windę, korytarze pozbawione są progów oraz posiadają odpowiednią szerokość. W pobliżu wejścia głównego wydzielone są stanowiska parkingowe przeznaczone wyłącznie dla osób niepełnosprawnych.

Rodzice z dziećmi
Z myślą o najmłodszych, w kancelarii przewidziano osobny kącik przeznaczony dla dzieci, wyposażony w osobny stolik oraz krzesełka, wyposażony w niezbędne zabawki, kredki i książeczki do kolorowania.

Karty płatnicze
W naszej kancelarii możliwa jest realizacja płatności za dokonywane czynności notarialne kartami płatniczymi (debetowymi, kredytowymi), przy czym nie obejmuje to podatków oraz opłat sądowych).

Parking

Dysponujemy dwoma miejscami parkingowymi tuż przed budynkiem Kancelarii

Karty płatnicze

Akceptujemy karty płatnicze, takie jak:VISA

Wi-Fi

W naszej kancelarii klienci mają dostęp do bezpłatnego internetu za pośrednictwem Wi-Fi